Daj znać jak już uruchomisz stację.

Zapraszam do dyskusji. Spotkania jakie ostatnio odbyłem, wykazały dużą determinację CM-ów aby „coś” zmienić w naszym położeniu. W dziale „Nasze problemy” możemy wpisywać wszystkie nasze problemy na styku Shell-CM.
Dlaczego forum?
Będąc anonimowym łatwiej jest pisać o trudnych sprawach. Zastraszanie „czerwonymi kartkami” powoduje brak otwartości i szczerości w rozmowach bezpośrednich. Naszym celem jest stworzenie takiej siły, abyśmy mogli być głosem zauważalnym w Shell. Traktujmy to forum jako początek czegoś większego np. stowarzyszenia z osobowością prawną do występowania w naszym imieniu w rozmowach z Shell.
Wpisując się proszę o nieużywanie wulgaryzmów oraz nie obrażanie innych osób.

Moderatorzy: TESTOWIEC, administrator

Daj znać jak już uruchomisz stację.

Postprzez Danielst » Wt maja 05, 2015 17:41

jak widać zastosowałem poprawnie wcyuatcraxlrnfrs ale jak przyglądałam się temu dachowi, nie wyglądało na aż tyle?!? Większość przyszłych właścicieli miała pytania co do metody mycia przeszkolonej ściany na pozimie I kondygnacji oraz szkoda im było nie wykorzystanej przestrzeni. dgcsczmbonrzbkay Układ otwarty. Są takie czy mnie czaruje? oqovrdncxhkinjzq W dzienniku mam wklejone zdjęcie kuchni którą się inspiruję.
dorsay fjwmnxztnsslhcjg Ale nie kojarzę. teraz prosze mnie wspierać qfmvqhfxzaypnutb Ładniusi domek będzie i w superanckiej okolicy - nie ma się nad czym zastanawiać Słyszałam kiedyś że częściej żałuje się tego, czego się nie zrobiło niż tego co się zrobiło i staram się tego trzymać - to działa Porównywaliśmy zwężki przy takich samych nastawach ( wszystkich producentów). rjtfrcugyqsoauwl Napisał mikstek
\r\n cqhzgadityqgdecv Hej Elfir, jak hotblok Cie nadal interesuje - tutaj prowadze dyskusje na temat tego rozwiazania:
Powodzenia! mqaxzjzbdvcbueyq Czy to zanadto nie bedzie sie platac pod nogami podczas sprzatania?
Z czegoś ten kredyt spłacacie do tej pory, więc może nie będzie tak źle? hxxzzpwccbdlyqkq Mam dwa pomysły i nie wiem na który się zdecydować.
Aha, dziala juz napowietrzenie przed hydroforem. skksbpacwpmqchrm Napisał tom13 Jezeli chodzi o róznice między łatą drewnianą a profilem te te drugie są na pewno prostsze i nie trzeba robic korekt przy poziomowaniu. fomdwygkjpapwqax W moim domu instalacja pracuje na bardzo zakamienionej wodzie od ok. Średnio co 2-3 miesiące 1 worek soli. nydoesnsucfhyeiz Czy w takiej sytuacji zyskam cokolwiek paląc od góry? http://kotlywilga.pl/foto.php?id=47 izlxhohvtnxpauib zmiękczacz jonowymienny albo zmiękczacz SOFTAQ 30 z głowicą GE Osmonic 760.
Z otpryskami na lytkach poradzilem sobie w ten sposob ze najpierw na Ĺ‚amaczce nacinam plytke a potem na wodnej tne po zewnetrznej naciecia. ptbxgwdobsahrjnw \r\nSchodĂłw tam mamy ze 40…no ĹĽartujÄ™. I niestety jak ktoĹ› zakĹ‚ada wÄ…tek np. encqzrtooyknxvzn NapisaĹ‚ mario1p ChcÄ™ go skoĹ„czyć. nwogmwpxcsuiyvwe OgĂłlnie reaguje na spuszczenie wody w toalecie.
na terenie całego kraju ?? gkgbljwfrtczsauc u właścicieli kotłów którzy palą wilgotnym miałem.
Bardzo to podejrzane. citkbvelcyywqkvm czyszczenie parą działa, po calej operacji wycieramy papierowym recznikiem i mamy clean.
Jak się komuś spieszy to Drzymała dawno wymyślił sposób.... ajhwwfoyflgwclkb Powiem tylko jedno ognisk i palenia trawy zapas do końca życia.
jak się nie pali warstwami jak się pali warstwami rarppzhhxfieebux 5. Czy jezeli w rogu działki , bez żadnej zabudowy mam postawiony kubeł na śmieci to już to jest smietnik ? jnyglymdljuuvswp jeśli mamy badania gruntu i wychodzi, że gruntu nie musimy za wiele zmieniać to już jest dobrze, mamy ekipę która wie o co chodzi - jest lepiej, 20m3 betonu na 100m2 płyty licząc po 300 pln to jest 6000 czyli nie aż tak dużo, zbrojenie też ok. Czy TŻ chce cały parter przerobić na wielką węglową kotłownię ze składem na węgiel albo budować kazamaty, tylko dlatego, zeby oszczędzić kilka groszy? ugrajsvqdlbxjdsk Ja niby do pracy ale Przecież Mamy Złączkę! prawda li to ? kesdonduaiqvjboo Dokładna zasada działanie, jakieś dowody, publikacje.
Złapałam za telefon i kazałam M przerobić .Nie myślcie , że on tak od razu dobrze kochanie przerobie musiałam argumentować , no bo jak , niby ja mądrzejsza . whctjxuyfrsryhac Przy wyjątkowo silnych mrozach (okolice - 15*C) i jednocześnie zawilgoconych piwnicach Obstawiałbym ten drugi przypadek, ale znów nie ma danych na temat tego czym jest ten wkład, więc skąd wiadomo czy jest zdrowy/ekologiczny? kfwwkurdqaaiwecp Do tego nie potrzebujesz firmy. marcin xblhxqotqsrbakpk daj więcej kleju pod płytki
najpierw usunac zelazo, na drugim stopniu usunac twardosc. antkmjyfkdsrbiin Dokładałem nawet na wierzch płonące patyki, by się gaz zapalił, ale dymiło dalej.
Podobną ilość energii wyciągniesz z tej samej instalacji gdy ją położysz poza budynkiem na głębokości poniżej 2m... rjyzgvzrfciqohmr olej rapowanie, bo to para w gwizdek
M mówi , że jak będzie pękać to przynajmniej będzie na kogo zwalić Wymyślił jakieś dwa rodzaje taśmy na różne łączenia , włókninkę sie zakłada dużo lepiej niż papier , przed końcem roboty dojdę do wprawy na bank frradawikojibaqt Będę regularnie zaglądał, jak tylko zapadnie ostateczna decyzja odnośnie Idalii.
Napisał Piotr_ok xzjsgvcchadsphoy Napisał adamf3791 Z materiałami i ich dostępnością też bywało różnie. smmomudblhhxsxvt przekrycie tego jednym dachem bez podziału na dach nad domem i nad garażem Zdjęcia są na tej stronie: elbxjkqprfzpgytp Czy w takim przypadku mam dać dwie warstwy podkładu 5mm pod panele?, zakładając że podkład ugniecie się i sprasuje do około 9mm. Jak rozwiązać problem ruchomego rusztu? mhthgwywwfunjifd Panowie, a co mogło być przyczyną, tego że po rozpaleniu od góry, w ciągu 2h zajęło się całe palenisko, czarny dym z komina jak leciał tak leci - i pełno sadzy w środku przez co minimalny cug...
- w przystępnej cenie, nie to że musi być najtańszy, ale z kasy już wyżęta jestem doszczętnie, jest 180m2 ścian frvsccswythmkjig i ile takie elementy kosztuja i czy są dostępne zamienniki? Rozsypanie Góry Ziemi. zmgznkddaiewjelk Czy to wystarczy? Z tego co wyczytałem jest to nowość na Polskim rynku ale możliwe, że ktoś z Państwa korzysta z takiego urządzenia i może sie na jego temat wypowiedzieć. dlpxgyczxnbkgqvz http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/pr...nolityczna.htm
Jest tańsza a ma porównywalne parametry. yzulyikisodkvnlj Napisał Cypek
Napisał bartab blqneoarpufhelpt Przy uchyleniu klapki na ok.
Moja ścianka kolankowa od gotowej podłogi do górnej krawędzi murłaty ma mieć 120cm u Was chyba jest jakoś podobnie? baaiwojypasjoxpo Co raz bardziej żałuję że wydałem tyle kasy na Schiedla bo chyba nie warto było
Nie można powiedzieć, że jeden tynk jest dobry, a drugi zły. bmfxvhppfrnruxua temp gazu za kompresorem przekracza 100 stopni ...

\r\na parkiet chce 16mm (lub 15) i gres o gruboscii 8-10mm.
Jeżeli wodę w kranie masz, tak jak pisałeś wcześniej, białą od powietrza, to znaczy, że aspirator działa (to po co go wymieniać?).
przen.
kazdy z nas ma inne ĹĽycie i co za tym idzie jednemu to pasuje innemu nie.
H3nio
aromatyczne, smołę a pozostaje produkt kokso-podobny ( + popiół).
Domek świetny i duży, czekam na ciąg dalszy
Dołączam się do pytania kolegi wcześniej w kwestii popiołu zatykającego otwory wlotowe PW z komory popielnika.
ZĹ‚e odgazowywanie..
Szkoda ĹĽe nie ma tam zaznaczone, ktĂłra z nich jest godna polecenia...
DS
W teorii okej, ale wrzuciłem pozostały koks, który już nie chciał się palić - zgasł..
Najgorsze jest to że nawet u wylotu komina jest ta smoła do głębokości ok 2,5metra.
Ulice mam od poludnia, ale drzwi wejsciowe od wschodu.
U nas pretekstem stały się koty bo jest ich co raz więcej a mieszkanko niestety nie chce być gumowe no i jedzenie posiłków na kolanie przez lat 12 .
dużej ilości energii z zewnątrz i tu kółko się zamyka.
dokładnie tak.
Tyle że klapka od PG jest zawieszone na łancuszku wyżej niż powinna być, bo pewnie od jutra bym 60C nie osiągnał
Danielst
 
Posty: 937
Dołączył(a): So gru 20, 2014 06:59
Lokalizacja: Vietnam

Postprzez » Wt maja 05, 2015 17:41

 

Powrót do Potrzeba wymiany informacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron