zmniejszenie funduszu płac

Zapraszam również „małych agentów” i kierowników stacji do wymiany informacji i dyskusji nad swoim położeniem. Jako CM jestem zainteresowany Waszymi problemami i przemyśleniami jak je rozwiązać.

Moderatorzy: TESTOWIEC, administrator

zmniejszenie funduszu płac

Postprzez uki » Śr sty 16, 2013 17:37

Kolejny rok Shell daje nam po grzbiecie.
Pomimo wzrostu najniższej płacy, fundusze na pracowników maleją, premie o 5% w dól, plany kosmiczne.
Płace kierowników są zmniejszane ( ale nie odpowiedzialność)
Nie dość, że premie maleją ,to jeszcze są trudne do osiągnięcia ( Shell kolejny rok wyciąga łapkę po to , co powinno być nasze za ciężką pracę).
Jak długo można się na takie coś godzić - może już czas się zbuntować.
uki
 

Postprzez » Śr sty 16, 2013 17:37

 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez shellma » Cz sty 17, 2013 08:32

A gdzie zmniejszają pensję kierownika?
shellma
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez volf » Cz sty 17, 2013 16:33

jak to gdzie w krakowskich stacjach stawki zmalały .śmiechu warte najniższa rośnie składki zusowskie itp rosną i co stwki kierownictwa maleją może trzeba nadrobić zakup neste :evil:
volf
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez shellma » Cz sty 17, 2013 17:05

no to się nie dziwię... o tych krakowskich stawkach krążą legendy, podobno niektórzy CM-owie nie zarabiali tak jak kierownicy w tamtym regionie a mocno poszło w dół?
shellma
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez nikt » Cz sty 17, 2013 19:26

W zachodniopomorskim też wynagrodzenia MA obniżyli a gwarantuję wszystkim, że nie było z czgo obniżać...
nikt
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez maly agent » Cz sty 17, 2013 21:07

Z tego co mi wiadomo, południowa Polska zarabiała o niebo lepiej niz pozostałe regiony. Prawda njest, ze stawki dla MA zostały obcięte. Moze sie pochwalicie ile zarabia dany region?
maly agent
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez moderator » Pt sty 18, 2013 05:24

biznesplanowe koszty płac dla stacji były ustalane wg zasady dla pracownika 1600 a dla MA 3700 brutto brutto.
Od tej kwoty należy odjąć wszystkie narzuty ( zus, podatek ) możecie sobie sami obliczyć ile jest to na rękę, porażająca kwota.
moderator
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez KOR » N sty 20, 2013 10:22

Zawsze z problemem możesz zwrócić się do TM.Mój każe się nazywać "Ważnym człowiekiem z Shell".Jego rada na wszystko jest jedna- przebudowa sklepu.Trochę lepiej mają ci których odwiedza raz w miesiącu , tam gdzie bywa częściej nie skończą jednej zaczynają drugą.
Efekty są rewelacyjne,momentalnie przekłada to się na obroty sklepu.Tak naprawdę to żenada,jeszcze nigdy nie miał ciekawego pomysłu a te rozsądne najczęściej kopiuje od innych TM,dobrze że są młodzi TM to można od nich coś przenieść w swój region.
KOR
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez shellma » Pn sty 21, 2013 20:14

He He dobry ten Twój TM....a skąd te fundusze na przebudowę stacji,? mój wszystko każe zgłaszać do Johnsona a tam to wiadomo
shellma
 

Re: zmniejszenie funduszu płac

Postprzez kitka » Wt sty 22, 2013 08:00

moderator napisał(a):biznesplanowe koszty płac dla stacji były ustalane wg zasady dla pracownika 1600 a dla MA 3700 brutto brutto.
Od tej kwoty należy odjąć wszystkie narzuty ( zus, podatek ) możecie sobie sami obliczyć ile jest to na rękę, porażająca kwota.



Są MA, czyli tacy jak ja którzy nawet nie mają 3700 to jest dopiero porażka ....
kitka
 

Postprzez » Wt sty 22, 2013 08:00

 

Następna strona

Powrót do Nasze problemy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron